Strona główna
Wynajmij online Poradnik kupującego Promocje O Master1 Opinie naszych Klientów Blog Kontakt
PROMOCJE MASTER1
Powiadom mnie o ofertach
Wynajmij online Poradnik kupującego Promocje O Master1 Opinie naszych Klientów Blog Kontakt
Infolinia 221 006 007

Samochody
grupy Masterlease

Samochody
grupy Masterlease

Wysłano zapytanie

Dziękujemy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Prosimy o wypełnienie formularza

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.


Ubezpieczenia

ubezpieczenie

W Master1.pl znajdziecie Państwo szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Wszelkich formalności można dokonać na miejscu.

Prosimy o zapoznanie się z Naszymi produktami ubezpieczeniowymi:

Rodzaj ubezpieczenia Opis ubezpieczenia Zakres ubezpieczenia
OC komunikacyjne Ubezpieczenie OC komunikacyjne jest obowiązkowe dla wszystkich osób posiadających samochód zarejestrowany w Polsce. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ma na celu ochronę kierowcy przed finansowymi skutkami szkód przez niego wyrządzonych. Pokrycie szkód wyrządzonych osobom trzecim w związku z ruchem pojazdu.
AC Autocasco Ubezpieczenie dobrowolne. Ochrona zapewnia pokrycie strat finansowych związanych z kradzieżą lub uszkodzeniem ubezpieczonego pojazdu. Zapewnia pokrycie szkód powstałych w wyniku zniszczenia, uszkodzenia, kradzieży ubezpieczonego pojazdu, kradzieży lub zniszczenia ubezpieczonego wyposażenia dodatkowego, zniszczenia pojazdu przez osoby trzecie.
NNW
Ubezpieczenie od następstw nieszcześliwych wypadków
Dobrowolne ubezpieczenie, które chroni kierowcę oraz pasażerów w przypadku następstw wypadków bądź utraty życia podczas ruchu pojazdu lub jego postoju na trasie podróży. Trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków: uszkodzenie ciała, uszczerbek na zdrowiu, śmierć kierowcy lub pasażera.
Assistance (Pomoc drogowa) Zapewnia pomoc na drodze w kraju i za granicą. Pomoc w przypadku awarii lub kolizji, pomoc serwisowa (np. holowanie auta do warsztatu naprawczego). Pomoc obwiązuje 24 godziny na dobę.
Zielona Karta Dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, podróżującym po terytorium państw należących do systemu Zielonej Karty (Serbia, Czarnogóra, Białoruś, Ukraina). Szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z ruchem pojazdu na terytorium państw należących do systemu Zielonej Karty, gdzie nie obowiązuje ochrona w ramach standardowej umowy OC.

 

Oferujemy ubezpieczenia następujących towarzystw:

  • PZU
  • ERGO HESTIA
  • WARTA
  • PZM
  • ALLIANZ
  • GENERALI
  • BENEFIA

Zapisano powiadomienie

Dziękujemy. Na podany adres e-mail będą od dziś wysyłane powiadomienia o nowych samochodach spełniających podane wymagania.

Powiadom mnie o samochodzie

Wypełnij poniższy formularz, a powiadomimy Cię za każdym razem, gdy taki samochód pojawi się w serwisie. Podaj parametry samochodu oraz swoje dane kontaktowe.


* Pola obowiązkowe